Středoevropský malíř 1. poloviny 19. století
Sedící dáma, nesignováno, kvaš/slonová kost, 9 x 6,5 cm, sklo, rámeček (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |